Naši hokejovou sezonu 2018-219 jsme zakončili v sobotu 20. 4. 2019 turnajem in memoriál věnovaný Jaroslavu Šamanovi a to již 17-tým ročníkem, za účasti HC Nižbor, HC Lochovice, HC Suchomasty a pořádajících HC Grizzly Beroun, kde jsme vybojovali 2. místo.

Celoroční soutěže hobby týmů se kromě účastníků turnaje účastnili také týmy HC Cerhovice, HC Točník, HC Březová, HC Ellis, HC Broumy a HC Jeneč. Jak na zimním stadionu v Berouně tak i na ZS v Hořovicích se všechny naše zápasy obešli bez zbytečných komplikací a za stále většího zájmu široké veřejnosti.

13. 4. 2019 na ZS v Berouně jsme odehráli již po 3-tí, po sobě 7-mý ročník RETRO turnaj. Tohoto turnaje se účastní bývalý hráči, kteří si přijdou zavzpomínat na své aktivní působení v jednotlivých klubech.
Letošního ročníku se účastnili HC Příbram, HC Sailor, HC Loko Beroun, HC Sparta Praha, HC Litvínov, HC Žebrák, HC Rokycany a HC Grizzly Beroun.

V turnaji jsme dokázali uhrát remízu 1:1 s HC Sparta Praha a vyhrát nad HC Žebrák 3:2, s obhájcem vítězství minulého ročníku HC Rokycany jsme podlehli 0:4 a vítězem letošního ročníku 2:5. Přesto jsme byli s celkovým umístěním na 7. místě spokojeni a rádi se zúčastníme dalšího ročníku.

Přípravu na nastávající sezonu 2019-2020 začneme v září, pondělním tréninkem od 18.30. Soutěž hobby týmů začne od října.

Bližší informace o našem hobby klubu nebo o naší hokejové amatérské soutěži na našem okrese se dozvíte u p. Mayerové nebo na mailové adrese pavel.kadlec13@seznam.cz.

Děkuji tímto Rodinnému pivovaru Berounský medvěd za podporu a přízeň v minulých i budoucích hokejových sezonách.

za Hokejový Club Grizzly Beroun

Pavel Kadlec